Warsztaty już dostępne! Zapisz się!

Od dziś ruszyły zapisy na warsztaty. Do wyboru dwie ścieżki – jedna prowadzona przez Philippe Gonzáleza, druga przez Yana Luonga. Nasi zagraniczni goście podzielą się swoją wiedzą także z osobami spoza uczestników konferencji. Zapisy na warsztaty są otwarte dla wszystkich, ale liczba miejsc jest ograniczona.

Warsztat Philla, założyciela społeczności Instagramers.com, obejmie zagadnienia związane z Instagramem i zarządzaniem społecznością -„Instagram basic tips for Community management staff”. Z kolei Yan, związany z Międzynarodowym Komitetem Czerwonego Krzyża, zaprasza na otwartą sesję-rozmowę kierowaną do wszystkich, którzy chcą jeszcze więcej dowiedzieć się o social mediach i o tym, jak to się robi zagranicą („Current social media trends – Q&A session and workshop”).

Oba warsztaty potrwają ok. 45 min. i odbędą się drugiego dnia konferencji, tj. w piątek, 22 kwietnia, po zakończeniu prelekcji – start o godz. 16.00, w salach warsztatowych zlokalizowanych w ECS na 3 piętrze. Zapisy na stronie: http://social-media-convent-2016.evenea.pl. Zapraszamy!

Show Buttons
Hide Buttons